Vodofone Paketler – Turkcell Paketler – Türk Telekom Paketler

!!Ücretsiz 10GB-4GB ve Dahası İçin Tıklayınız.!!

Bir önceki detaylı yazımız için tıklayınız.

Operatörlerin Bedava Dakika, İnternet ve Sms Hizmetleri

Haberleşme ve iletişim sektörü sürekli olarak kendini geliştirmekte olan bir alandır. Gün içerisinde hayatımıza yeni ürünler ve yeni kampanyalar girmektedir. Bu kadar sürekliliği olan bir alan olduğu için binlerce insan hizmet almaktadır. Operatör firmaları ise sizlerin beklentilerini karşılayacak birçok farklı sistemi hayatınıza ve kullanım alanlarınıza sunmaktadır.

Ülkemizde haberleşme ve iletişim alanında bizlere hizmet etmekte olan başarılı operatörler bulunmaktadır. Bizlere sene içerisinde sunmuş oldukları yeni kampanyalar ve ücretsiz hizmetler beklentilerimizi en doğru şekilde karşılamaktadırlar. Paketlerimizi sıklık ile kullanmamız ile birlikte bedava dakika hizmetini sürekli olarak araştırıyor ve hizmet almak istiyoruz. Sürekli olarak kullanmış olduğumuz internet alanında ise başarılı operatörler bedava internet hizmeti sunmaktadır. Genelde bunları aylık veya haftalık olarak kolaylıkla sizlere tanımlamaktadır. Mesajlaşma sistemi içerisinde sürekli olarak aktif rol oynayan bireyler ise bedava sms hizmetinden dilediği şekilde faydalanmaktadır. Şimdi sizlerle birlikte bu kampanya ve hizmetlerden nasıl faydalanacağımızı ve katılacağımızı hep birlikte öğrenelim ve dilediğimiz hizmeti cihazlarımıza tanımlayalım.

Turkcell Ücretsiz Sms

Ülkemizde birçok kişi tarafından sürekli olarak tercih edilen operatörlerden biri olma özelliğini taşımaktadır Türkcell. Sene içerisinde kullanıcılarına birçok ürün ve hediye sunan firma çekim kalitesi ile kendisinden söz ettirmektedir. Turkcell ücretsiz sms ile de müşterilerinin beklentilerini en doğru şekilde karşılamaktadır. Operatör sizlere gün içerisinde veya haftalık olarak bedava mesajlaşma imkânı sunmaktadır. Yapmanız gereken sadece doğru yöntemleri izlemek ve kendinize birçok alanda ücretsiz hizmet sağlamaktır.

Bedava sms hizmetinden faydalanmak için öncelikle cihazlarınızın mesaj bölümüne girmeniz gerekmektedir. Bu alanda görmek istediğiniz numarayı 2222 olarak tuşlayıp yazı bölümüne ‘Evet Sms’ yazmalısınız. Daha sonrasında ise operatör tarafından sizlere bilgi mesajı gelecek ve kısa bir süre içerisinde bedava mesajlaşma imkânından faydalanacaksınız. Genelde operatör bu imkânı sizlere aylık olarak sunmaktadır. Bir ay boyunca bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. ‘SMS’ yazarak ise 2222’ye göndermeniz ile birlikte bir ay boyunca her yöne 100 adet sms tanımlanacaktır. Bunu dilediğiniz zaman yapabilir ve kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Ayrıca Turkcell bedava sms hizmetinden faydalanmak ve her yöne mesaj atmak için faydalanmanız gereken diğer bir kampanya içinse ‘GEL SMS’ yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Birçok kişinin ise yapmaktan asla vazgeçmediği kampanyalardan biri de ‘İPTAL İZİN’ yazıp 2222’ye göndermeniz ile başlamaktadır. Daha sonrasında ise gelecek mesaja cevap olarak ‘DEVAM’ yazabilir kısa bir süre içerisinde aylık olarak 1000 sms kazanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz Sms İçin Uygulama Tercihleri

Uygulama bazında ise son dönemlerde birçok kişiye hediye kazandıran ‘TURKCELL HESABIM’ uygulamasından faydalanabilirsiniz. Cihazlarınızın market bölümlerine giriş yaparak uygulamayı indirmelisiniz. Daha sonrasında bilgileri doğru bir şekilde yazıp üst kısımda yer alan ‘SALLA KAZAN’ kampanyasına tıklayınız. Bu sayede de aylık ve haftalık olarak Turkcell bedava mesajlaşma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Genel olarak dilediğiniz her ay içerisinde yapabilir kısa bir süre içerisinde kampanyaya dâhil olabilirsiniz. Yukarıda yer alan bilgiler ise son dönemlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Sizlerde dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz Dakika

Gün içerisinde sıklıkla telefon görüşmeleri yapmaktayız. Bazen dakikalarımızın sonu geliyor ve hemen bir araştırma içerisine giriyoruz. Ülkemizde sıklıkla kullanılan Turkcell ücretsiz dakika alanında sizlere başarılı bir şekilde hizmet etmektedir. Sürekli olarak kendini geliştiren operatörden sizlerde dilediğiniz hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz.

Telefonlarınızın mesajlaşma bölümüne girerek numara kısmına 4323 yazmalısınız. Daha sonrasında ise mesaj yazma alanına ‘EVET DK’ yazmalısınız. Gönder tuşuna bastığınız andan itibaren sizlere kısa bir süre içerisinde bilgi mesajı gelecektir ve kullanabileceksiniz. Ayrıca operatör bedava dakika alanında hesabım uygulamasında da hizmet etmektedir. Salla kazan bölümüne girerek telefonunuzu sallayın ve ücretsiz dakika kazanma şansını yakalayabilirsiniz. ‘SUPRIZ’ yazarak 2222’ye gönderebilir kısa bir süre içerisinde de günlük olarak 100 dakikayı kazanabilirsiniz. Genel olarak Turkcell bedava dakika hizmetleri alanında bu şekilde hizmet etmektedir. Operatör sene içerisinde bu hizmetleri ile sıklıkla dikkat çekmektedir. Bu mesajları ise aylık olarak atabilir ve her ay doğru kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet

Hayatımızın her alanında internet hizmeti içerisinde yer almaktayız. Gelişen bir alan olmasının etkisi le birçok uygulamadan hizmet alıyor ve yeri geldiğinde cihazlarımızdan alışveriş bile yapabiliyoruz. Bu kadar kullanışlı olmasının da etkisi ile Turkcell ücretsiz internet hizmetini sizlere başarılı bir şekilde sunmaktadır. Son dönemde üretmiş olduğu kampanyalar ile beklentilerinizi de kolaylıkla karşılamaktadır.

Turkcell bedava internet hizmetinden yararlanmak için cihazlarınızın mesaj bölümüne girerek 2222’ye ‘3AY1GB’ yazmalısınız. Bu sayede 3 ay boyunca sizlere 1GB internet hediye edilmektedir. Diğer bir seçenek ise ‘SINIRSIZ2GB’ yazarak 2222’ye göndermelisiniz bu sayede de bir ay içerisinde 2GB internet kazanmanızı sağlayabilirsiniz. ‘CİFTCİ’ yazarak 2222’ye göndermeniz dâhilinde ise bir aylık internet paketi gelecektir. Ücretsiz internet sisteminde son olarak ‘MERHABA’ yazarak 2222’ye göndererek hizmet alabilirsiniz. Ayrıca son dönemlerde gelişen ‘SALLA KAZAN’ sistemi sayesinde Turkcell hesabım uygulamasından ücretsiz 10GB kazanabilirsiniz.

Turkcell Sosyal Medya Alanında Ücretsiz İnternet

Ücretsiz olarak sosyal medya içerisinde gezinmek içinde ‘HEDİYE SOSYAL’ yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz. Bu sayede de kısa bir süre içerisinde aylık olarak sosyal paketlerden dilediğiniz gibi yararlanma imkânına sahip olacaksınız. Hediye olarak verilen ve kolaylıkla kullanılabilen internet hizmeti içinde ‘İNTERNETİM’ yazarak 2222’ye göndermelisiniz. Bu sistem tamamen sizlere farklı hediye sunmaktadır. En düşün 250MB iken en yüksek 10GB kadar çıkmaktadır. Genel olarak Turkcell sizlere birçok alanda farklı imkânlar sunmaktadır. Bu sayede de dilediğiniz ve arzu ettiğiniz Turkcell ücretsiz internet hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Son dönemlerde ise tercih edilen kampanyalardan biri ‘TATİL’ yazıp 2222’ye yollamanızdır. Bu sayede de cihazınıza ve hattınıza birkaç dakika içerisinde 250MB internet tanımlanacaktır. Güncel olan bu uygulamalar sizlere başarılı şekilde hizmet etmektedir. Daha düşük paketlere sahip olmak bireyler içinse ‘GEL MB’ yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede de kısa bir süre içerisinde 30MB internet gelecektir. Yukarıda tanımlanmış olan paketlerin hepsi güncel bir şekilde sunulmaktadır. Dolayısıyla dilediğiniz gibi faydalanabilir ve kendinize keyifli bir internet vakti sunabilirsiniz. Ay içerisinde dilediğiniz gibi kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Ek 1GB kazanmak istiyorsanız da ‘ETK İZİN’ yazıp 2200 göndermelisiniz bu sayede Turkcell internet hizmetinden yaralanabilirsiniz. GNÇ uygulamasından ise kazanmak biraz daha kolaydır. Telefonlarınızın marketlerine girerek buradan uygulamayı indirip bir kez giriş yapmanız ile birlikte sizlere 2GB internet sunulacaktır.

Turkcell Ücretsiz İnternet Alanında Popüler Seçenekler

Son dönemlerde popüler bir şekilde kullanılan ‘Turkcell BİP’ mesajlaşma sistemi de aylık olarak sizlere ücretsiz 1GB internet sunmaktadır. Bundan faydalanmak içinse uygulamayı Google Play veya Apple Store üzerinden indirmeniz yeterli olacaktır. Yeni çıkan ‘Turkcell Toplantıdayım’ uygulaması ile de günlük 5GB internet kazanabilirsiniz. Diğer uygulamalar gibi bunu da indirip en az bir kere giriş yapmalısınız. Son dönemlerde telefonumuza gelen ‘GOLLER CEPTE’ uygulamasını da indirip takımınızı seçmeniz dâhilinde Turkcell ücretsiz internet olarak sizlere aylık olarak 6GB internet kazandırmaktadır. Ramazan aylarında ise her sene uyguladığı 22:00 – 06:00 Turkcell ücretsiz internet hizmet içinse ‘SAHUR’ yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz veya aynı mesajı 2200’a göndermeniz dâhilinde ise kısa bir süre içerisinde gecelik olarak 2GB kazanabileceksiniz. Ayrıca operatörün yeni başlattığı kampanyalardan biri ise sizlerin davetleri üzerine BİP mesajlaşma uygulamasını indirecek 5 kişi sayesinde aylık 10GB kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kampanyalarında sürekli olarak kendini geliştirmektedir.

Vodafone Ücretsiz Sms

Milyonlarca insanın kullandığı operatör sizlere birçok imkânı kolaylıkla sunmaktadır. Kedini geliştirmesinin de etkisi ile Vodafone ücretsiz sms hizmeti sunmaktadır. Diğer operatörlere göre her gün bu sistemden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Birçok müşterisi bu alanda sürekli olarak hizmet almakta ve bedava sms kazanmaktadır.

Sizlerde operatörden faydalanmak istiyorsanız karşınıza iki seçenek çıkmaktadır. Öncelikle ‘SURPRİZ’ yazarak cihazlarınızda 6666 göndermeniz gerekmektedir. Bu sayede Vodafone bedava mesajlaşma hizmeti sunmaktadır. Bunun dışında ise gün içerisinde Vodafone mobil uygulamasına girerek 10 adet sms kazanabilirsiniz. Gün içerisinde ne kadar çok tıklarsanız kazanmıyorsunuz. Sadece her gün hattınıza 10 adet tanımlanmaktadır. Vodafone ücretsiz sms hizmeti olarak sizlere farklı alanlarda da hizmet etmektedir. 25 yaş altında iseniz operatör uygulamasını indirerek giriş yapmanız ile birlikte sizlere 5.000 sms aylık olarak tanımlanmaktadır. FreZone tarifesine geçtiğiniz andan itibaren sizlere birçok ücretsiz kampanya kolaylıkla sunulmaktadır. Bunlardan biri ise 5.000 sms kampanyasıdır. 6 ay boyunca her ay sizlere operatör tarafından bu kampanya hediye edilmektedir.

 

Vodafone Ücretsiz Dakika

Dünya’da birçok ülkede çekim alanı sunan Vodafone ailesi sizlere birçok alanda hizmet etmektedir. Sürekli olarak kendini geliştiren firma içerisinde sizlerde bedava dakika konusunda beklentilerinizi kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Son dönemlerde sunmuş olduğu hizmet ile de kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır.

Vodafone ücretsiz dakika için telefonlarınızın mesajlaşma bölümüne giriş yapmalısınız. Daha sonrasında ise ‘EVET’ yazıp 4004’e gönderiniz. Bu sayede cihazınıza 100 dakika kısa bir süre içerisinde tanımlanacaktır. Diğer bir sistem ise ‘EVET’ yazıp 3758’e göndermenizdir. Bu iki seçenekte sizlere ücretsiz dakika alanında hizmet etmektedir. Haftalık ve günlük olarak tanımlanmaktadır. Bitti anda tekrar mesaj atarak yenileyebilirsiniz. ‘542DK’ yazarak ise 7000’e gönderebilirsiniz. Bu sayede de dilediğiniz Vodafone bedava dakika hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu kampanya sizlere 542 dakika konuşma imkânı sunmaktadır. Genel olarak operatörler arasında aylık klasmanda en çok hizmet sunan firma özelliği taşımaktadır. Son dönemler en çok tercih edilen kampanyalardan biri ise ücretsiz 100 dakika olmaktadır. Bunun içinse ‘EVET’ yazıp 7575 göndermeniz yeterli olacaktır. Sizlerde bu kampanyalar ile kısa bir süre içerisinde arzu ettiğiniz hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz. Her ay da bunu tekrarlayarak kendinize uygun Vodafone ücretsiz dakika hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz Dakika İçin Uygulama Seçenekleri

Uygulama bazında ise Vodafone uygulamasını indirip ilk giriş yapmanız dâhilinde sizlere kolaylıkla dakika fırsatları sunmaktadır. Yapmanız gereken cihazlarınızın market alanından uygulamayı kısa bir süre içerisinde indirmektedir. Bu saye de kısa bir süre içerisinde hattınıza yeni dakikalar yüklenecektir. ‘EVET’ yazıp 4000’e kısa mesaj göndermeniz ile birlikte Vodafone bedava dakika kazanma alanında sizlere       1000 dakika sunmaktadır. Ayrıca ‘EVET’ 4000’e göndermeniz ile birlikte sizlere gün içerisinde farklı kampanyalarda tanımlanmaktadır. Yapmanız gereken bu mesajı günde bir göre göndermektedir. Bu sayede dakika alanında başarılı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Son olarak da ‘SFAL’ yazarak 3636’ya göndermeniz ile birlikte hattınıza 100 dakika tanımlanmaktadır.

Vodafone Ücretsiz İnternet

Yaygın olarak kullandığımız internet alanı ansızın telefonlarımızda bitmektedir. Uzun kullanımlarımız sonucunda kısa bir süre içerisinde tüketiyor ve internetsiz kalıyoruz. Bu konuda ise Vodafone ücretsiz internet hizmeti sunmaktadır. Son dönemlerde birçok kişi tarafından sürekli olarak tercih edilen yararlı bir sistem olmayı başarmıştır. Dilediğiniz her yerden bedava internet hizmetinden operatör aracılığı ile faydalanabiliyorsunuz.

Vodafone bedava internet için sizlerde telefonlarınızın mesaj bölümüne girmelisiniz. Daha sonrasında ise ‘ABONE SUPER1GB’ yazarak 3636 göndermelisiniz. Bu sayede aylık interneti ücretsiz bir şekilde kazanabileceksiniz.  Ayrıca bunun dışında Vodafone mobil uygulamasına giriş yaparak da cihazlarınıza ücretsiz internet tanımlayabilirsiniz. Cihazlarınızdan internet alanından tv hizmet alıyorsanız eğer operatör bu konuda sizlere farklı kampanyalar sunmaktadır. ‘TV’ yazıp 3636’ya göndermeniz ile birlikte sizlere bir ay boyunca ücretsiz izleme keyfi sunmaktadır. Twitter uygulamasından sürekli olarak hizmet alıyorsanız Vodafone ücretsiz internet alanında bu arzunuzu kolaylıkla karşılamaktadır. Bunun içinse ‘START’ yazıp 2444’e göndermelisiniz. Tuttuğunuz takımdan hediye kazanmak içinse ‘HEDİYE SPOR’ yazıp 7070’e göndermelisiniz. Bu sayede de sizlere 4GB internet tanımlanmaktadır. Bedava internet konusunda operatör sizlere bambaşka fikirler üretmektedir. ‘SUPER2GB’ yazarak 3785’e mesaj atmalısınız. Bu sayede de kısa bir süre içerisinde hattınıza 2GB internet tanımlanmaktadır. Kampanyayı her ay kolaylıkla güncelleyebilir ve cihazınıza internet tanımlayabilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz İnternet İçin Uygulama Servisleri

Uygulama konusunda ise operatör sizlere farklı seçenekler sunmaktadır. ‘Vodafone Yanımda’ uygulamasına girerek ‘Hediye Haftalık İnternet’ alanında hizmet alabilirsiniz. Genel olarak bu kampanya sizlere haftalık olarak 2GB, 4GB, 8GB gibi farklı kampanyalar sunmaktadır. ‘NET 500MB’ mesajını 3636’ya göndererek ise günlük 500MB interneti kolaylıkla kazanabilirsiniz. Son dönemler ise birçok kişi ‘KAZAN’ 4445’e mesaj atmaktadır. Bu kampanya sizlere aylık olarak 8GB hediye etmektedir. Ülkemize yeni gelen 4.5G içinse operatör farklı hediyeler sunmaktadır. İnternet alanında ise hediyenizi almak için ‘4.5G’ yazıp 4545’e gönderiniz. Bundan sonra ise hattınıza 2 ay boyunca 4GB tanımlanmaktadır. Dilediğiniz gibi de Vodafone ücretsiz internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Sms

Günümüzde Avea olarak bilinse de artık Türk Telekom adı altında toplanmış olan bu operatör kullanıcılarına birçok imkânı kolaylıkla sunmaktadır. Sürekli olarak kendini geliştiren yapısı ile birçok alanda sizlere hizmet etmektedir. Türk Telekom ücretsiz sms ile de birçok müşterisinin beklentisini başarılı bir şekilde karşılamaktadır. Bu sayede de bu hizmetten faydalanabilir ve kendinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Bu alanda da daima başarılı bir yolu izlemeniz sizler için yararlı olacaktır.

Genel olarak sizlere operatör aylık veya haftalık olarak farklı sistemler sunmaktadır. Cihazlarınızın mesajlaşma bölümüne girmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ise numara alanı 5555 yazarak devam etmelisiniz. Yazı bölümüne ise büyük harfler ile ‘DENEME’ yazıp göndermelisiniz. Kısa bir süre içerisinde Türk Telekom bedava sms alanında hizmet almaya başlayacaksınız. Birçok kişi tarafından tercih edilen bu sistem sayesinde sizlerde bir ay boyunca güvenilir bir mesajlaşma imkânına sahip olabileceksiniz. Cihazlarınızda TL olmadan bile yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Dakika

Ülkemizde son dönemlerde tercih edilen Türk Telekom ailesi müşterilerinin daima hayatlarına yeni ürünler ve yeni kampanyalar katmaktadır. Sürekli olarak kendini geliştiren Türk Telekom ücretsiz dakika alanında da hizmet etmektedir. Bu sayede gün içerisinde kesintisiz bir şekilde dilediğiniz gibi konuşmalarınızı yapabilirsiniz.

Telefonlarınızın mesajlaşma bölümüne giriş yaparak numara kısmına 5555 yazmalısınız. Daha sonrasında ise ‘DENEME’ yazıp gönderiniz. Ücretiz 50 dakika içinse ‘Paket’ yazıp 9090 göndermelisiniz. Türk Telekom bedava dakika içinse ‘MILYON’ yazıp 3527’ye göndererek 2000 dakikayı kolaylıkla kazanabilirsiniz. Ayrıca son dönemlerde ise birçok kişi bu alanda hizmet alarak bedava konuşma imkânını kendisine sağlamaktadır.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet

Ülkemizde internet alanı sürekli olarak tercih edilmektedir. Bu kadar yaygın bir şekilde kullanılan bir alan olması sürekli olarak farklı arayışlara sürüklemektedir. Çünkü yaptığımız izlemeler, gezintiler sonucunda internet paketlerimiz bitmektedir. İşte Türk Telekom ücretsiz internet alanında sizlere başarılı bir şekilde hizmet etmektedir. Son dönemlerde kendini geliştiren operatörden sizlerde kolaylıkla hizmet alabilirsiniz.

Bedava internet için mesaj bölümüne girmelisiniz. Daha sonrasında ise 5555’e ‘ÜCRETSİZ HER YÖNE’ yazarak göndermelisiniz. Bu sayede ücretsiz internet alanında bir ay boyunca 1GB internet kullanabileceksiniz. Diğer bir seçenek ise ‘1GB’ yazıp 5555’e göndermenizdir. Bu iki seçenekte sizlere aylık olarak hizmet etmektedir. Her ay dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet konusunda sizlere farklı kampanyalarda kolaylıkla sunmaktadır. ‘1GB’ yazıp 5555’e göndermeniz ile birlikte sizlere aylık olarak 1GB internet hediye etmektedir. Ülkemize yeni gelmiş olan 4.5 kapsamı içinse Türk Telekom ücretsiz internet olarak 4GB hediye tanımlamaktadır. Bunun için yapmanız gereken ‘4.5G TANIŞMA’ yazıp 5555’e göndermelisiniz. Her operatörün olduğu gibi Türk Telekom firmasının da gece hizmeti bulunmaktadır. ‘GECE’ yazıp 4545’e göndermeniz ile birlikte 24:00 – 06:00 arasında 2GB tanımlanmaktadır. ‘INTERNET’ yazıp 5555’e göndermeniz dâhilinde ise sizlere aylık 4GB internet gelmektedir. Türk Telekom bedava internet alanında birçok kampanya kolaylıkla sunmaktadır.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Haftalık Paketleri

Genelde aylık olarak sunduğu kampanyalar arasında haftalık kampanyaları da bulunmaktadır. ‘ARTI 2GB’ yazıp 5555’e mesaj atmanız ile birlikte hattınıza haftalık olarak 2GB tanımlanmaktadır. ‘4.5G SIM’ yazarak 5555’e mesaj gönderirseniz sizlere 4GB gelmektedir. Fakat bu kampanya için hattınızın muhakkak 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. ‘GIGA’ yazıp 5555’e, ‘HEDIYE 10GB’ yazıp 5555’e gönderirseniz eğer Türk Telekom ücretsiz internet hizmetinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. ‘1GB’ yazıp 5555’e gönderdiğiniz andan itibaren kısa bir süre içerisine hattınıza 1GB gelmektedir. Son olarak ise bedava internet kampanyasından faydalanmak için ‘2G EK’ yazıp 5555’e yazmanız yeterli olacaktır. Haftalık ve aylık olanları dönem içerisinde sıklıkla kullanabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir