Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava SMS 2016

Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava SMS 2016

2016’da bedava SMS kazanmak artık kolaylaştı. Bir çok operatör (Turkcell, Turk Telekom, Vodafone) kampanyalar düzenliyor. Fakat duyurma konusunda başarılı oldukları söylenemez. Sizler için kampanyaları araştırdık ve kendi operatörünüzde kullanabileceğiniz SMS paketlerini bulduk. Turkcell bedava SMS paketleri, Turk Telekom bedava SMS paketleri,Vodafone bedava SMS paketlerini sizler için sıraladık.

Turkcell Bedava SMS Paketi

  1. Mesaj kutusunu açın ve adres kısmına 2222 yazın ve mesaj olarak Evet yazıp yollayın. SMS paketi açılacaktır.
  2. Tekrar, 2222’ye Merhaba” yazın ve yollayın. Ücretsiz Turkcell SMS paketine sahip olun. Size paket hakkında bilgileri mesaj olarak gönderecektir.
  3. Turkcel süpriz paket verecek. Burada bedava Turkcell SMS paketi veriyor. Bunu almak için 2222′ye SURPRIZ yazıp yollayın. Bir süre sonra size ücretsiz paketiniz hakkında bilgilendirme gönderecektir.

Turkcell kampanyaları bu kadar, şimdi diğer operatörlere geçelim.

Türk Telekom Bedava SMS Paketi

Türk Telekom için de ücretsiz SMS paketlerinden bahsedelim.

  1. 1 GB İnternet, 1000dk ve 1000 SMS paketine ücretsiz sahip olmak için, 5555’e Heryöne yazarak yollayınız. Bu paket ücretsiz olarak hattınıza tanımlanacak ve kullanmaya başlayabileceksiniz.
  2. İlk 3 ay ücretsiz 500 dk, 500 sms ve 500 mb  internet için 5555’e Deneme yaz gönder. Üç aylık ücretsiz paket hesabına geçsin.
  3. Ücretsiz paketler Türk Telekom için bu kadardı. Sanırız ki bu kadar paket yeterli oluyor.

Vodafone Bedava SMS Paketi

Vodafone için kullanabilip kazanabileceğiniz herhangi bir ücretsiz paket bulunmuyor. Fakat eğer internetten Vodafone’nin web sitesine giriş yaparsanız 10 SMS hakkı elde ediyorsunuz. 10 mesaj atabiliyorsunuz her gün. Her gün web sitesine girerek sms haklarınızı arttırabilmeniz mümkün olmaktadır.

Bu konuda Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone operatörleri için ücretsiz SMS kullanabilirsiniz.

UYARI!: Telefonunuzda ücret bulunmaması daha güvenli olacaktır. Bu kodları yazdığınızda çekilecek para bizim sorumluluğumuzda değildir!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir