Vodafone 2017 Günel İnternet, SMS ve Dakika Paketleri

2017, özellikle Vodafone için birçok yeni paketin sunulduğu yıllardan biri. Yeni nesil paketler, sizlere birçok farklı açıdan ihtiyaçlarınıza çözüm bulma şansı sunuyor. Özellikle de aşağıda ki bazı paket ayrıştırmaları, tam olarak isteklerinize uygun bir paket bulma, doğal olarak mobil ortamda ki ihtiyaçlarınıza 2017’de daha özel çözümler bulabileceksiniz.

2017 Vodafone İnternet Paketleri: 12 GB, 10 GB ya da anlık olarak 4 GB… Her türlü ihtiyaç durumuna göre sadece internet kullanımı içeren paketlerdir.

2017 Vodafone Konuşma Paketleri: Sadece konuşan ve diğer özellikleri kullanmayan kişiler, 2017’de sadece konuşma odaklı paketleri bir arada bulabilecekler.

2017 Vodafone SMS Paketleri: Telefonunuzdan daha çok mesajlaşma özelliği ile faydalanıyorsanız, sizin için en doğru paket bunlar olacaktır.

2017 Vodafone FULL Paketler: En güzel ve en çok tercih edilen paketlerdir. SMS ya da dakika, internet hepsi bir arada sunulur. Tüm mobil anlamda ki iletişim ihtiyaçlarınıza tek bir paket ile çözüm bulunur. Bu paketin herhangi bir içeriğinin bitmesi durumunda da ek olarak ek paket seçeneklerini tercih etmeniz mümkün durumdadır.

Yukarıda ki paketlere ek olarak, Vodafone tarafından ek internet, konuşma ve mesajlaşma paketleri de sunulmuş durumda. Bu paket türleri sayesinde de mevcut FULL paketiniz varsa, sadece internet gerekiyorsa, diğer konuşma, mesajlaşma hala bitmediyse sadece ek internet paketi alabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir