Turkcell Salla Kazan Kampanyası; Nedir? Nasıl Kullanılır?

Turkcell, bir süredir reklamlarda kullandığı EMOCANLAR ile ilgili yoğun bir kampanya döneminde. Haliyle bu kampanya içerisinde çeşitli yeni nesil uygulama ve hediyeler de sunuluyor. Turkcell Salla Kazan Kampanyası ile kullanıcılarına 10 GB internet veren Turkcell, son dönemlerin en önemli kampanyasına da imza atmış oldu.

Turkcell Salla Kazan Nedir? Nasıl Katılacağım?

Salla Kazan uygulaması, Turkcell tarafından ana uygulaması üzerinden sunulan bir özelliktir, kampanyadır. Kullanıcılar tek bir ekran üzerinden telefonlarını sallayarak ya da butona tıklayarak bir çok farklı hediyeyi ücretsiz olarak elde ederler.

Turkcell Hesabım uygulamasına sahip olmanız yeterlidir. Uygulamada sizlere Salla Kazan ekranı sunulmuştur. Bu ekrana gelmeniz ve telefonunuzu sallamanız yeterli olmaktadır. Ayrıca telefon modelinde hareket algılama unsuru olmayan kullanıcılar da, buton seçeneği ile kampanyaya katılacaklar. Sallama ya da buton tıklama sonucunda Turkcell tarafından rastgele hediyeniz hesabınıza verilecek.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Kampanya ile sunulan hediyeler arasında en çok dikkat çeken hediyeler internet paketleri oluyor. Turkcell, haftalık 1 GB kullanımdan başlayarak, 10 GB kullanıma kadar uzanan bir hediye seçeneği sunuyor. Ayrıca 10 GB seçeneğini ek olarak AYLIK opsiyonla da hediyeler arasında sunması, internet kullanımının çok olduğu şu dönemlerde kullanıcılar için gerçekten heyecan verici bir hediye oluyor.

Hediyeler arasında yer alan Aylık Turkcell TV+ ve Aylık Fizy gibi ek seçeneklerde direk dikkat çekiyor. Zira Turkcell hediye seçeneğini oldukça geniş bir yelpazede tutmuş durumda.

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Uygulamanın herhangi bir hilesi ya da detay noktası yoktur. Resmi Turkcell uygulaması üzerinden sunulan bir kampanyadır ve her hafta sadece 1 kez katılma hakkı sağlanır. Haftada bir kez uygulama üzerinden mevcut Turkcell numaranız ile kampanyaya katılmanın dışında başka bir yol ya da seçenek yoktur. Bu konuda ki diğer yanıltıcı reklam ve uygulamalara inanmayınız.

Linke tıkladıktan sonra 5 saniye bekleyip reklamı geç butonuna tıklamanız gerekiyor.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir