Turkcell Salla Kazan Kampanyası Bitti Mi? Devam Edecek Mi?

Bildiğiniz gibi, Turkcell mükemmel bir çıkış yaparak 2017 yılına az bir süre kala Salla Kazan kampanyası 2017 ile hediyeler dağıtmıştı. Kampanya koşullarını sizler için daha önce ele almış, bitiş tarihine değinmiştik. Nitekim Emocanlar’ı sunması ile başlattığı bu kampanya 01 Ocak 2017 tarihinde bitecekti, bitti de.

Fakat kampanyanın yoğun ilgi görmüş olması ve ciddi anlamda Turkcell kullanıcıları için uzun bir aradan sonra kârlı hediyeler sunuyor olması, sosyal medya üzerinden bir çok kampanyanın da oluşturulmasına neden oldu. İnsanlar, Turkcell’in ilgili kampanyayı kısa tuttuğunu ve tekrar uzatarak devam ettirmesi konusunda isteklere sahipler. Bu konuda da ciddi bir toplumsal grup oluşmuş durumda.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Devam Edecek Mi?

Bu gruplar, haliyle akıllara bazı soruları getiriyor. Bu soruların en başında ise, kampanyanın devam edip etmeyeceği yer almakta. Ne yazık ki şuan için edindiğimiz temel bilgilere göre, kampanya devam etmeyecek. Yani en azından Turkcell tarafından resmi olarak yapılan bir açıklama ya da uzatma noktasında bir bilgilendirme bulunmamakta.

Bizlerde ilgili kampanyayı ve özellikle de kampanyanın asıl sebebi olan Emocanlar’ı yakından takip ediyor olacağız. Turkcell, ilgili kampanyayı yeniden başlatırsa direkt olarak sitemiz üzerinden öğrenmeniz mümkün olabilecek. Emocanlar’ın yeniden popüler olması ve bu yılda reklamlara ağırlık verilmesi ile devam etmesi ya da en azından benzeri bir kampanyanın yayına alınması ise bizim tahminlerimiz arasında yer almakta.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir