Türk Telekom Bedava SMS – İnternet – Dakika Paketleri

Türk Telekom Bedava SMS İnternet DAKİKA

Türk Telekom Bedava İnternet, Türk Telekom bedava sms 2016, Türk Telekom bedava dakika kazanma ve Türk Telekom bedava internet ayarları ile sizler için ücretsiz internet, sms, dakika kazandırma fırsatı sunuyoruz. Peki bu nasıl olacak?

Kampanyaları takip etmek çok önemli. Sizler için Türk Telekom kampanyalarını takip edip bir liste sunduk. Her gün yeni kampanya eklendikçe sitemizde güncellenecektir.

Türk Telekom’da işte bedava internet, sms, dakika kazanma yolu aşağıda.

Türk Telekom kullanıcıları, ücretsiz olarak interneti kullanmak isterse yada dakika ve sms isterse, ufak bir SMS ile bunu halledebilirler.

Fakat bazı uyarılar yapmamız gerekecek. Bu uyarıların en başında bulunan şey ise, hesabınızda herhangi bir ücret bulunmamalı ve faturalı hat olmamalıdır. Herhangi bir yanlışlık durumda hattınızdaki ücret çekilebilir bu bizim sorumluluğumuzda değildir!

Bedava İnternet SMS Dakika Kampanyaları:

  • SAHUR yaz 5555’e Mesaj gönder, 10 GB internet ve 1000 DK bedava konuşma DK kazan.
  • 1GB bedava kazan kampanyası için, hattına 30 TL yüklet bedava kazan!
  • 4.5G uyumlu bir hattaysanız ve SIM kartınız 4.5g’ye uyumluysa, 4.5G SIM yaz 5555’E gönder ücretsiz 1GB internet kazan!

 

Türk Telekom 4.5G Bedava SMS – DAKİKA – İnternet

  • DENEME yazıp 5555‘e gönderin, ücretsiz olarak 10 TL değerinde paket kazanın.
  • HEDIYE 2 GUN yaz, 5555’e gönder, 2 günlük ücretsiz İnternet Kazan

 

Diğer operatörlere nazaran Türk Telekom daha az kampanya yapmış. Bu yüzden şimdilik ücretsiz TT paketleri bu kadar. Yenisi geldikçe sizler için ekleyeceğiz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir