Türk Telekom 2017 İnternet, Dakika ve SMS Paketleri

Her yıl olduğu gibi, 2017 yılı içinde Türk Telekom firmasının oldukça özel kampanyaları olacak. Şimdiden erken süre içerisinde yayına alınan ve 2017 yılının ilk aylarında da devam edecek bazı kampanyaları hali hazırda mevcut durumdadır. Bu kampanyaları takip ederek, standart paketlerin yanı sıra gerek internet, gerek dakika ya da SMS konusunda daha kapsamlı paketlere sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom 2017 İnternet Paketleri: Sadece 49 TL gibi bir ücret karşılığında sizlere 8 ve 12 GB gibi çok özel seçenekleri sunabilen paketlerdir. İnternet ihtiyacınıza fazlasıyla çözüm sunmak adına oluşturulmuştur.

Türk Telekom 2017 Dakika Paketleri: 2017 yılında daha çok konuşma odaklı bir yol haritası çizen Türk Telekom, yeni nesil dakika paketleri ile ortalama 15 TL’ye 3.000 dakika ve üzeri sunumlar yapmaktadır.

Türk Telekom 2017 SMS Paketleri: Sizlere sadece 7 TL karşılığında 10.000 SMS sunabilen ya da benzeri birçok güncel paket ile mesajlaşma ihtiyacınıza uzun vadede çözüm sunan paketlerdir.

Türk Telekom 2017 FULL Paket: Bu mantıkta ki paketler, hem dakika, hem internet, hem de SMS gibi tüm seçeneklerin üst düzey kullanım hakları ile bir arada sunulduğu seçenekler olmaktadır.

Bizim tavsiyemiz, tüm içerikleri içinde barındıran kapsamlı FULL paketleri tercih etmenizdir. Eğer 25 yaşın altında iseniz, Woops paketleriyle bu durumu çok daha ekonomik bir noktaya taşımanız mümkün olabilir.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir