ThemeForest Temalarını Ücretsiz Kullanmak

themeforest-temalariWordPress başta olmak üzere birçok farklı kategoride, özel scriptler için temaların, eklentilerin profesyonel olarak yapıldığı bir plâtformdur ThemeForest. Kurumsal anlamda oldukça büyük bir şirket yapısı vardır. Haliyle ücretsiz ThemeForest temaları seçeneği, sadece firmanın sunduğu kadarıyla mümkün olabilmektedir.

1) ThemeForest Haftalık Ücretsiz Ürünler

ThemeForest, her hafta bazı ürünleri ücretsiz olarak sunmaktadır. Genelde bir kaç ürün sunulur… Bazı profesyonek 49-69 Dolar gibi ücretlere sahip olan WordPress temaları sadece belli bir güne özel ücretsiz sunulur. Eğer haftalık olarak ThemeForest’i takip ederseniz, mevcut ücretsiz ürünleri rahatlıkla indirebilirsiniz. Üstelik sizden hiç bir kredi kartı ya da farklı bilgi talep etmez. Haftalık ya da özel günler için sunulan ücretsiz ürünleri, tüm üyeler direk indirebilirler.

2) ÖNERİLMEZ: ThemeForest Temalarının Warez Kullanımı

İlk seçeneğin dışında, mevcut ThemeForest temalarını ücretsiz olarak kullanmanıza olanak sağlayacak tek yöntem; warez seçeneğidir. Biz, bu yolu pek fazla önermiyoruz. Zira bu temaların bir çoğu içerilerine yerleştirilen kötü niyetli virüs, trojen gibi unsurlar ile paylaşılıyor. Haliyle heyecanla başlayacağınız bir web sitesi projesi, bir noktadan sonra kötü bir sonla bitebilir.

Bizim önerimiz, her zaman ilk seçenek olmaktadır. Her hafta temin edeceğiniz farklı ücretsiz ürünleri, satın almış gibi hiç bir ücret ödemeden tamamen güvenli bir şekilde indirebilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ücretsiz oldukları için herhangi bir sınırlama ya da kısıtlama da olmaz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir