WowApp ile Para Kazanma

Wowapp skype , facebook Messenger, WeChat, whatsapp gibi bir uygulamadır, sektöründe yeni olan bu uygulamada şirket gelirlerin yüzde 70 civarını üyelerine paylaştırarak internetten para kazanma olayına değişik bir adım atmıştır. Skype, facebook Messenger ya da WeChat, Whatsapp gibi uygulamalar gelirlerini hiç bir şekilde paylaşmazken ve üyelerine yardım etmezken WowApp sitesi üyelerine gelirini paylaştırıyor. Bunun nedeni ise daha fazla üyeye ulaşmak içindir. Yani bu uygulamada mesajlaşarak para kazanıyorsunuz.
8 seviye referans sistemi mevcuttur siz davet ettikçe de para kazanacaksınız hatta uygulama açık kaldığında bile para kazandırıyor. Bu uygulama, internet üzerinde bloglarda ya da forumlarda oldukça fazla WowApp ile ilgili yazı var ama hepsinin tek derdi referans bulmak için yazılmış yazılar. O yüzden pek bir şey anlamıyoruz, sadece mesajlaşın ve para kazanacaksınız diyorlar.
Eğer bir sevgiliniz ya da gün boyu konuştuğunuz kankalarınız var ise bu uygulama tam size göre. Yapmanız gereken ilk önce kayıt olmaz ve uygulamayı indirmek. Kayıt olurken WowApp’ın internet sitesinden kayıt oluyorsunuz. Daha sonra giriş bilgileriniz ile uygulamaya giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonraki adım ise çok basit. Konuşacağınız kişiyi WowApp’ da bulup bütün gün mesajlaşmak.
Ödemeniz elinize geçtikten sonra kiminle mesajlaşarak para kazandıysanız onunla bir yerde gelen parayı harcayabilirsiniz. Tabi bu size kalmış isterseniz biriktirirsiniz.
• Ödeme yöntemi: Paypal ya da Telefon TL
• Puan sistemi: 100 Puan = 1 Dolar
• Referans sistemi: 8 basamak, yüzde 25 ve aşağıya doğru
• Ödeme limiti: 20 Dolar
Wowapp ile neler yaparak para kazanabiliriz?
• Network yazan yerden referanslı linkinizden kayıt olan kişileri görürsünüz, referans sisteminden para kazanırsınız.
• Alt ekibin konuşması mesajlaşması, reklam izlemesi, reklama tıklaması, görüntülü konuşması gibi şeylerden de ekstra komisyon alırsınız.
• Uygulamayı telefona yükleyerek daha çok para kazanırsınız.
• Uygulama açık kaldığı süre boyunca para kazanırsınız.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir