Para Kazandıran Sosyal Medya Sitesi – Tavsiyeler

İnternet’te çok zaman geçiren ve sosyal medya siteleri ile içli dışlı olan kullanıcılar, artık bu hobilerini paraya çevirebilirler. Para Kazandıran Sosyal Medya Sitesi, Aynen Facebook veya Twitter‘da kullanıcıların yaptığı gibi resim paylaşmak, takipçi kazanmak, takip etmek, durum güncellemesi yapmak, fotoğrafları ve durumları beğenmek ve yorum yapmak… Tüm bu yapılan bu işlemler karşılığında kullanıcı gelir elde edebiliyor ve aynı zamanda hobi haline getirdiği sosyal paylaşım sitesini rahatlıkla kullanabiliyor. Ancak tabi ki bunun da kuralları bulunuyor! Bu imkanı size sunan site ise dünyada ilk 4.000 site arasında bulunan tsu.co. Sitenin Türkçe dil desteği şu an bulunmuyor.

Neler Yapılmamalı

Para Kazandıran Sosyal Medya Sitesi

Tsu adlı sitede kullanıcıların yapmaması gereken bazı şeyler bulunuyor aksi takdirde kullanıcının hesabında ne kadar para bulunursa bulunsun hesap siliniyor ve ücret verilmiyor. Kullanıcıların yapması gereken tek şey siteyi hobi aracı olarak kullanması. Para kazanma odaklı site kullanılmaya başladığı zaman ban kapıda demektir. İşte yapılmaması gereken bazı şeyler:

1-) Başka siteler aracılığıyla takipçi ya da arkadaş edinmemek. Özellikle Addmefast adlı popüler takipçi kazandırma sitesine site yönetimi oldukça duyarlı davranıyor.

2-) Mouse recorder (fareyi otomatik hareket ettiren program) gibi programlar ile beğenme, arkadaş edinme ve takip etme gibi şeylerden uzak durmak. Eğer kullanıcılar mouse recorder kullanılırlarsa sitenin spam tespit aracına yakalanabilir ve hesaplarını bir daha açılmamak üzere kaybedebilirler.

3-) Site promosyonu: Tsu, siteleri tanıtma amaçlı açılan hesaplara ses çıkartmıyor. Ancak bunu kullanıcıların sadece arada bir yapmasını istiyor. Yani her durum paylaşımında ve her fotoğraf paylaşımında link atan kullanıcıların siteden çıkarılma riski büyük.

4-) El ile Spam: Tsu kullanıcılarına para sağladığı için paylaşım konusunda da oldukça dikkatli davranıyor. Saatte 100 tane paylaşım yapan bir kullanıcıyı spam yaptığını düşünebiliyor. Bunun yanı sıra diğer kullanıcıların durumlarını ve paylaştıkları fotoğrafları seri olarak beğenmek yine spam tespitine yol açabiliyor.

5-) Elbette ki müstehcen içerik paylaşımı da sitede yasak.

Tsu’da çok takipçi ve arkadaş edinmek oldukça önemli bir unsur. Yavaş yavaş takipçi sayısını arttırarak belirli bir sayıya ulaşıldığı zaman, siteden günlük 30-50 dolar bile kazanmak mümkün. Çünkü kazanılan takipçilerin çoğu paylaşılan resimleri ve durumları beğenerek kullanıcının para kazanmasına yardımcı oluyor. Kullanıcı dilerse profilinde Youtube‘dan da paylaşımlar da yapabilir.

Neler Yapılmalı (İpucu)

Peki, Tsu’da neleri yaparak kullanıcılar para kazanabilir ve takipçi edinebilir.

1-) Sosyal medya sitesinde tamamen hobi olarak takılın.

2-) Beğendiğiniz görselleri paylaşın. Genellikle sitede görsel paylaşım ön planda, bu takipçi ve arkadaş kazanmada etkili olacaktır.

3-) Kullanıcılar kendi takipçilerini takip eder ve arkadaşlık tekliflerini onaylarlarsa para kazanma ihtimallerini de arttırırlar.

4-) Yorum ve resimler beğenilerek veya bunlara cevap verilerek daha fazla takipçi kazanılabilir.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir