LOL ile Nasıl Para Kazanılır?

League of Legends son zamanların en çok oynanan online oyunlarından bir tanesidir. League of Legends rekabete dayalı, çevrim içi (online) bir strateji oyunudur. League of Legends sürekli çeşitlenen şampiyonları, sık sık güncellenen içeriği ve canlı turnuva ortamıyla, her beceri seviyesindeki oyuncunun sıkılmadan çok uzun süre oynayabileceği, Dota ya da Dota2 benzeri bir oyundur. Aralarında aslında pek bir fark yok. League of Legends oyunun grafikleri daha iyi ve marketi biraz daha basitleştirilmiş Dota’ya göre. Biz bu oyunu oynuyoruz ama bu oyunun para kazanma yolu var mı diye soruyorsanız kesinlikle var.

Hesap satarak para kazanma:
Bu yöntem herkesin aklından geçmiştir ve LoL de en kolay para kazanma yöntemlerinden biridir. Kısaca şöyle kazanacağız : bir hesap satın alacağız (bunun için çeşitli siteler var internetten arayarak LoL hesap satışı yapan siteleri bulabilirsiniz. Oyun içinde birine deseniz bile ondan satın alabilirsiniz) ve alacağımız hesap herhangi bir ligde olmaması, bronz veya silver olması bizim için daha avantajlı olur. Çünkü bize daha ucuza gelir. Eğer benim vaktim var, bütün gün PC başındayım diyorsanız yeni bir hesap açarak 30 levele ulaşırsınız. Daha sonra dereceli oyunlara girerek bir lige kayıt olmuş olursunuz.
Burada asıl önemli olan sizin yeteneğiniz. Eğer oyunda yeteneğiniz var ise bu hesapların liglerini yükselterek daha sonra o hesapları satarak gelir edebilirsiniz. Tabi burada kast ettiğimiz lig bronz 1 ya da silver 5 değil. Eğer hesap satışından para kazanmak istiyorsanız liginizin yüksek olması lazım. Altın, elmas, platin gibi. Lig yüksek oldukça fiyat da artacaktır.

Hesap Boostlamak:
Bu yöntemi kendine güvenen ve yetenekli kişiler çok kolay yapabilir. Bir kişinin hesabını lig atlatmak üzere alıyoruz. İstediği lige yükseltip geri veriyoruz ve oyun oynayarak kazandığımız paramızın tadını çıkarıyoruz. Müşteriyi nereden bulacağım diyorsanız bunun içinde bir çok forum tarzı siteler var oralardan bulabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir