İstanbul Boğazı’nın Eşsiz Güzelliği

İstanbul Boğazı dediğimizde aklımıza ilk gelen köprülerin üzerinden geçerken gördüğümüz maviliktir. Denizden geçen teknelerin ardında bıraktığı beyaz köpükler, uçan martılar, sahildeki yalılar ve tarihi binalar… İstanbul tarihi olayların, antlaşmaların ilk adresi olmuş ve muhteşem konumuyla şehirleri birbirine bağlamıştır. Köprüden geçtiğimiz her seferde bu maviliğin içinde olmayı hayal eder ancak fırsat bulamayız. Boğaz’ın sularında yaptığımız seyahatler genellik vapur yolculuğu olur, bu da tamamen ulaşım amaçlı olduğundan maviliğin güzelliğinin tadını çıkaramayız…

Özel bir gün hayal edelim, hayalden çok kendimize ve sevdiklerimize güzel bir gün armağan edelim. İstanbul Boğazı’nda, muhteşem manzarasında ardımızda köpükler bırakarak tüm İstanbul’u denizden gezeceğimiz bir gün… Böyle bir gün yaşamak fikri size çok uzak gelebilir, böyle bir gün geçirmek için ufak da olsa bir tekne ya da deniz aracınızın olması gerektiğini düşünebilirsiniz. Tekne kiralama hizmeti dilediğiniz gibi özel bir gün geçirmenize olanak sağlamaktadır.

İstanbul’da yaşayıp gidemediğiniz, bilmediğiniz özel yerleri keşfetmeniz için çok güzel bir fırsat! Ortaköy’den başlayıp İstinye, Sarıyer ve Garipçe köyüne giden rotada Boğazın hiç bilmediğiniz güzelliklerini görebilirsiniz. Tekne kiralama hizmeti, sizin için özel olarak belirlediği rota da güne kahvaltı ile başlamanızı sağlıyor ve gün boyu hiç görmediğiniz yerleri görmenizi sağlıyor. Rumeli kavağı’nda sahildeki balıkçılar ağ örerken, Sarıyer’de kıyıdan balık tutanları denizden görmenin keyfi unutulmaz olacaktır.

Davet tekneleri ile yaşayacağınız bu günü tüm sevdiklerinizle birlikte yaşayabilir, farklı bir günün ve güzelliğin tadını çıkarabilirsiniz. Teknelerde bulunan en ileri teknoloji ile müzik dinleyebilir, mutfağında sevdiğiniz lezzetleri hazırlayabilir ya da kendini profesyonel ekibe teslim ederek sadece güzelliğin keyfini sürebilirsiniz.

Boğaz’ı hiç böyle görmemiştim diyebilmek, farklı bir gün yaşamak için davet tekneleri ile farklı bir gün organize etmek için Uluçay Yatçılığın eşsiz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Eşiniz, dostunuzla yaşayacağınız unutulmaz bir gün için adresini ziyaret ederek, konaklama, gezi, tur, kahvaltı seçeneklerini inceleyebilir rezervasyon için iletişime geçebilirsiniz. Bir gün bile olsa tüm stresten ve mutsuzluklardan uzak kalmak ruhunuzu yenileyecektir…

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir