iPhone 7 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

iPhone 7 Tanıtım Tarihi

iPhone tutkunlarının büyük heyecanla beklediği gün geldi çattı. Apple, merakla beklenen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerini görücüye çıkarıyor. Merakla beklenen her iki modelin tanıtımı için davetiyeler bile hazırlandı. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı telefonların, adı gibi Eylül’ün 7’sinde tanıtılacağı söyleniyor. Üstelik yeni nesil Apple Watch modelinin de 7 Eylül’de tanıtılması bekleniyor.

iphone 7 tanitim tarihi

 

Her yeni modelde dünyayı kasıp kavuran Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleriyle de çok konuşulacağa benziyor. Türkiye’de de oldukça geniş yankı bulan Apple marka cep telefonları, yüksek bir satış oranına sahip. Apple tarafından üretilecek olan yeni akıllı telefonların Türkiye’de ciddi rakamlara ulaşması bekleniyor. Henüz Türkiye’ye gelmeden yurtdışından sipariş vermek için hazırlıklara başlayan Apple tutkunları, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus model akıllı telefonlara sahip olacakları günü adeta iple çekiyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin tanıtılacağı güne özel önemli beklentiler söz konusu. Bazı kesimler, Apple tarafından farklı bir iPhone modelinin de aynı gün içerisinde tanıtılacağını söylüyor. Daha önce bu konuda benzer hamlelerde bulunan Apple’ ın böyle bir taktik uygulayıp uygulamayacağını çok kısa bir süre sonra hep beraber göreceğiz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir