Geomekatron Dedektör ve Dedektör Fiyatları

Madencilik alanında ve arkeolojik aramalarda tescilli bir marka olarak dedektör satışı gerçekleştiren geomekatron dedektör Türkiye’de üç boyutlu dedektör teknolojisi alanında öncüdür.

Dedektör çeşitleri arasında beğeninize hitap eden değil, işinizi en iyi şekilde gören ürünler aradığınızda, uzaktan kontrol mekanizmasına sahip olan bu sistemi tercih edebilirsiniz. Hem zaman kaybını önleyen hem de teknik açıdan, altın, maden, su, fay hattı ve aerofizik alanlarında gömülü mühimmat tespiti için kullanılan bu ürünler, yeraltından röntgen çekimi için en iyi sonucu almanızı sağlar.

Dedektör Fiyatları

Definecilik alanında çalışan umut gezginlerinin gözü kulağı olmaya aday bir dedektör markasını tanıtacağız bu yeni markanın adı Geomekatron İnovatif 3 D. Yenilenen teknolojisi ile 45 ila 60 metre arasında yüksek teknolojiye sahip bu ürün yeraltındaki gözünüz olacaktır.

Küçük bir çaba ile kullanabileceğiniz Geomekatron gerektiğinde uzman ekibimiz tarafından istediğiniz doğrultuda ek parçalarla desteklenebiliyor. Dedektörün teslim anından itibaren iki yıl garantisi vardır. Uzman ekipler tarafında istenilen tün deneyler yapılarak teslim edilir. Piyasadaki dedektör fiyatları ile kıyaslamayacağınız bu ürün, tüm ihtiyacınızı tam olarak karşılayan bir sistemle üretilmiştir.

Geomekatronu satın almak için sitemizden sipariş verebilir, canlı destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Dedektörün teslim anından itibaren iki yıl garantisi vardır. Uzman ekipler tarafında istenilen tün deneyler yapılarak teslim edilir. Derinlik görüntülerinde başarısı yüzde 99 verime ulaşan bu harika aleti peşin fiyatına 6 taksitte alabileceksiniz. Geomekatron dedektörün satış fiyatı kampanya dahilinde oldukça ekonomik.

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir