Facebook Bedava Reklam Yayınlama 2017

Sizlere Facebook üzerinde reklam verme ve bunu ilk aşamada bedava yapma konusunda ufak bir Facebook bedava reklam 2017 ipucu vereceğiz bugün. Hiç bir şekilde illegal olmayan ve tamamen Facebook’un sistemi ile ilgili olan bu yol sayesinde, sizler de ilk aşamada reklamlarınızı bir artı bakiyeniz varmış gibi çok rahat bir şekilde verebilirsiniz.

Ön Not: Ödemenizi her şekilde yapıyorsunuz, sadece ilk süreçte değil. Facebook reklamların sonunda ödemenizi belli bir süre geçtikten sonra kartınızdan çekiyor.

Facebook Bedava Reklam 2017

Diyelim bir kazanca ihtiyacınız var ve 50-70 TL civarı bir reklam yayınladıktan sonra o kazancı elde edeceksiniz. Fakat bunun için, o an reklam verecek bir bakiyeniz yok. Facebook’a girip, reklam oluşturduğunuz anda herhangi bir şekilde o aşamada Facebook sizden para almıyor. Siz gerekli işlemleri tamamlıyor, reklamınızı yayına alıyor ve 50-70 TL gibi bir bakiyeye gelene kadar reklamların yayınlanmasını sağlıyorsunuz.

Bu esnada satışlar oluyor ya da reklam ne ise, geri dönüş elde etmeye başlıyor. İşte, tüm bu reklamlar verildikten ve geri dönüşler alındıktan günler sonra ancak Facebook sizden ödeme alıyor. İlk aşamada reklam vermek adına girmiş olduğunuz kartınızdan hiç bir şekilde ödeme çekilmiyor. Bu durumu, anlık satış yapan kullanıcılar sıkça kullanabilir. 50-70 TL’lik reklam verip, bir kaç bin kişiye ulaşın. Satışları yapın ve gelen paradan reklam ücretini de ödemiş olun.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir