2017 Twitter Takipçi Hilesi

2017 Twitter Takipçi HilesiTwitter, takipçi kazanma noktasında bir çok organik yolun olduğu sosyal medya mecralarından birisidir. Fakat hile anlamında da program, web sitesi ya da ücretli hizmet seçeneği bulmakta oldukça mümkün. Haliyle 2017 Twitter takipçi hilesi alanında ki ürün ve program seçenekleri de şimdiden en yeni versiyonları ile sunulmaya başlanmıştır. Peki, bu ne kadar güvenlidir?

Genel anlamda baktığınız zaman, bu konuda sunulan programların bir çoğunun tamamen kullanıcıyı yanıltma odaklı olduğunu görebilirsiniz. Haliyle samimi bir şekilde belirtmek gerekirse; evet, bu alandaki bir çok takipçi hilesi ve programı ne yazık ki güvenilir değildir. Sizlerin kişisel verilerine erişmek ve bunları bir şekilde ticari kazanç doğrultusunda kullanmak amacı güden kişiler tarafından sunulan programlardır çoğunluğu. Biz, bu tarz bir program sunmak yerine, daha çok rehber tadında bir kaç yöntemden bahsedeceğiz.

1) Karşılıklı Beğenme Yöntemi

Hiç bir zaman değişmeyen ve en doğal yollarla takip kazanmanıza olanak tanıyan bir yöntemdir. Kişileri takip etmeniz, onlarında sizi takip etmesine olanak tanır. Bu noktada binlerce kişiyi takip edebilir ve geri dönüşleri aldıktan sonra onları takip etmekte vazgeçebilirsiniz. Bu sayede takip sayınız az, takipçi sayınız fazla olacaktır.

2) Takipleşmek Üzerine Kurulu Ağlar

İnternet üzerinden, karşılıklı olarak birbirinizi takip etmeniz için kurulmuş olan bir çok ağ bulunmaktadır. Bu tarz siteler, sizlere otomatik olarak birbirinizi takip etme olanağı sunar. Sizden herhangi bir mail ya da şifre istemeyen bu tarz sitelerden faydalanabilirsiniz.

3) Ücretli Hizmet Almak

Bu alanda gerçekten hizmet sunan onlarca hatta yüzlerce site bulunmaktadır. Bu sitelerden çok rahat ve hızlı bir şekilde takipçi satın alabilirsiniz. Özellikle de vakti olmayan ve kısa süre içerisin de takipçi kazanmak isteyen kimseler için doğru bir seçim olacaktır satın alma. Zira 2017 ile birlikte Twitter takipçi satına alma noktasında fiyatlar oldukça düşmüş durumdadır.