Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni – En Kaliteli Köy Düzenleri

Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni

Online bir oyun olan ve çok kullanıcıyla gerçek zamanlı oynanan Clash of Clans oyunu seviyelerden oluşan ve grup halinde oynanabilen bir oyundur. iOs ve Android cihazlar üzerinden oynanabilen bu oyun için oyuncuların seviye atlayarak daha yüksek seviyeye ulaşmaları gerekmektedir. Oyunun bütün seviyeleri için internet bağlantısı gerekmekte ve klanlar arası dostluk kurularak da destek sağlanabilmektedir. Bu oyunda seviye atlamak için iksir ya da kara iksirle asker eğitilebilmekte ve bina ve diğer savaş aletleri de geliştirilebilmektedir. Bütün bu gelişimler sonucu Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni başarılı bir şekilde oluşturulabilmektedir.

Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni Oluşturma

Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeniİki farklı oyun modu olan Clash of Clans oyununda birinci mod olan tek oyunculu modda goblin köylerine saldırı yapılıp ganimet toplanarak seviye artışı yapılabiliyor. İkinci mod olan çok oyunculu modda ise klanlar savaştırılıyor ve oyun içi sıralamaları için kupa kazanmak gerekiyor. Dış saldırılara kapalı bir Clash of Clans 8. Seviye köy düzeni oluşturmak için bol bol iksir ve kıymetli taş toplanması gerekiyor. Buna ek olarak oyunun en büyük amacı olan kupa biriktirmek için de güçlü bir köy düzeni oluşturmak gerekiyor. Kupa sayısı artan oyuncular hem daha güçlü savunmalar yapabiliyor hem de yaptıkları saldırı sonrasında daha fazla ganimet elde edebiliyor. Tüm bu kazançlar için Clahs of Clans 8. Seviye köy düzeni kurmak oldukça önemli bir hale geliyor.

Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni Savunma

Online bir oyun olduğu için ve gerçek zamanlı olduğu için Clash of Clans oyununda köy düzeninin mutlaka her zaman savunma halinde olması gerekmektedir. Bu yüzden özel savunma binaları ve güçlü askerlerle Clash of Clans 8. Seviye köy düzeni oluşturulmalı ve elde edilen ganimetler bir sonraki seviyeler için korunabilmelidir. Genel olarak dikdörtgen köy düzenleri olsa da zaman zaman yuvarlak düzenler de oluşturulabilecek olan sekizinci seviyede, önceki seviyelere göre daha fazla duvar ve savunma öğesi kullanılmalıdır.

 

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(15)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(16)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(17)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(18)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(19)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(20)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(1)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(2)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(3)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(4)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(5)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(6)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(7)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(8)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(9)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(10)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(11)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(12)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(13)

clash-of-clans-8-seviye-koy-duzeni-(14)

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir