Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni – En Sağlam Köy Düzenleri

Finlandiya merkezli bir oyun şirketi olan Supercell’in tasarladığı ve dünya çapında milyonlarca kişi tarafından sevilerek oynanan Clash of Clans oyunu kişilerin kendilerine ait köylerde asker yetiştirip, köylerini savunma binaları inşa ederek korumaları ve diğer klanlara savaş açarak klanlarını büyütmeleri üzerine kuruludur. Oyunda ilerleme için yeşil taş, iksir, kara iksir gibi materyaller gerekmektedir ve Clash of Clans 7. Seviye köy düzeni için de bu iksir ve taşlara sahip olmak oldukça önemlidir. Hem kredi kartıyla satın alınabilen hem de oyundaki gelişmeler sayesinde kazanılabilen bu materyallerle hem asker hem de savunma binaları oluşturulabilir.

Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni Kurma

Clash of Clans 7. Seviye Köy DüzeniOnline bir oyun olan ve gerçek zamanlı oynanan Clash of Clans oyunu için oyuncuların köylerini sürekli geliştirmeleri gerekiyor ve bu geliştirme sırasında savunma binaları, askerler, kara kışla, büyüler ve büyü fabrikaları kullanılmaktadır.  Clash of Clans oyunu oynanırken savunma düzenleri, köy düzenleri, savaş düzenleri gibi birbirinden farklı düzenler kurulabilmektedir ve Clash of Clans 7. Seviye köy düzeni için öncelikle savunma ve askerlerin geliştirilmesi gerekmektedir. Bu düzen yapılırken öncelikle oyunun en güçlü savunma binalarından biri olan Havan gerekmektedir. Buna ek olarak birden fazla okçu kulesi ve top da köy düzeni kurulurken kullanılmalıdır. Gizli tesla dev bomba gibi oldukça etkileyici ve güçlü binalar da Clash of Clans 7. Seviye köy düzeni kurulurken mutlaka kullanılmalıdır. Yerleştirmeleri iyi yapılmış olan savunma binalarının çevreleri güçlü duvarlarla da kuşatıldığında ve güçlü askerler kullanıldığında oyuncuların köyünü koruması ve geliştirmesi oldukça kolaydır.

Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni Askerleri

Sağlam ve güçlü bir köy düzeni için savunma binalarının yanı sıra güçlü askerler de kullanılmalıdır. Oyunun karadaki en hızlı askeri olan goblinler, en agresif askerler olan barbarlar, güçlü ve dayanıklı olan fakat çok hızlı olmayan devler, ateş topları fırlatarak büyük hasarlar veren büyücüler ve duvarlara 40 kat hasar verebilen duvar yıkıcılar Clash of Clans 7. Seviye köy düzeni askerleri arasından en çok tercih edilmesi gereken askerlerdir.

 

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(15)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(16)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(17)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(18)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(19)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(20)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(1)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(2)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(3)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(4)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(5)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(6)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(7)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(8)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(9)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(10)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(11)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(12)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(13)

clash-of-clans-7-seviye-koy-duzeni-(14)

 

 

Clash of Clans 8. Seviye köy düzeni İçin Tıklayınız.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir