Clash of Clans 6. Seviye Köy Düzeni – En İyi Köy Düzenleri

Supercell’in yapımcılığında iOs ve Android cihazlar üzerinden erişilebilen bir strateji oyunu olan Clash of Clans 3 yılı aşkın süredir oyun severlerin en çok oynadığı oyunlardan biri olarak kayıtlara geçmiştir. Çok oyunculu, online ve gerçek zamanlı bir oyun olan Clash of Clans’ın amacı kişilerin kendi köylerini geliştirmeleridir. Bunu yaparken öncelikle savunma binaları inşa ederken daha sonra da asker yetiştirmeleri gerekmektedir. Diğer klanlardan gelecek saldırıları önlemek için asker yetiştiren köy sahipleri her seviyede farklı stratejiler kullanarak rakiplerinden bir adım öne geçmektedir. Özellikle 5. Seviyeden sonra büyük gelişmelerle köyler büyütülebilir ve daha çok asker yetiştirilebilir. Bunun için Clash of Clans 6. Seviye Köy Düzeni kurmak oldukça önemli ve dikkatle yapılması gereken bir işlemdir.

Clash of Clans 6. Seviye Köy Düzeni Oluşturma

Clash of Clans 6. Seviye Köy Düzeni50’şer kişiye kadar yükselebilen gruplarla savaşılabilen klanlarda çevrimiçi sohbet edilirken dost klanlar arası asker ve gerekli malzemeler gönderimi yapılabilmektedir. Bir köy düzeni oluştururken en önemli olan savunma binaları Clash of Clans 6. seviye köy düzeni oluştururken de oldukça önemlidir. Sur olarak kullanılabilen duvarlarla çevrili bir köy ilk adımdır fakat bu duvarlar kısa sürede yıkılabilir. Buna ek olarak karadan gelen saldırıları önleyebilen top da 6. Seviyede mutlaka kullanılmalıdır. Toptan bir miktar daha fazla koruması olan okçu kulesi ise hem havadan hem de karadan gelen saldırıları önlemektedir ve Clash of Clans 6. Seviye Köy Düzeni oluşturma sırasında sıklıkla kullanılmalıdır. Oyunun en güçlü savunma birimlerinden biri olan Havan ise karşı tarafa ciddi zararlar verirken okçu, sihirbaz gibi askerleri tek vuruşta öldürür.

Clash of Clans 6. Seviye Köy Düzeni Örneği

Örnek ve güçlü savunmalı bir Clash of Clans 6. Seviye köy düzeni oluşturmak için öncelikle duvarlar, 1 havan, iki üç adet top, en az 2 tane okçu kulesi, 1 tane sihirbaz kulesi ve 1 tane hava savunması gerekmektedir. Oldukça güçlü olan havan tüm bölgeleri koruyacak nitelikte yerleştirildikten sonra onun ulaşamayacağı yerde de sihirbaz kulesi kullanılması gerekmektedir. Böyle güçlü bir savunma mekanizması kullanıldığında 6. Seviyeyi başarıyla tamamlamak oldukça kolay olmaktadır.

 

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(16)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(17)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(18)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(19)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(20)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(1)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(2)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(3)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(4)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(5)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(6)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(7)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(8)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(9)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(10)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(11)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(12)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(13)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(14)

clash-of-clans-6-seviye-koy-duzeni-(15)

 

Clash of Clans 7. Seviye köy düzeni için tıklayınız.

 

Önceki YazıSonraki Yazı

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir