Android Vodafone Bedava İnternet 2017

Haberleşme ve iletişim çağının getirmiş olduğu bazı iyileştirmeler ve bazı hizmetler bizlerin kullanımına sunulmuştur. Türkiye’nin önde gelen operatörlerinden Vodafone müşterisinin memnuniyetini önemseyen ve iyi ilişkiler kurmaya özen gösteren bir firmadır. Android Vodafone bedava internet 2017 yılında da kullanıcılarına ve hat sahiplerine ücretsiz bir şekilde sunmaktadır.

Haftalık ve Aylık Paketler

Operatörün sizlere sunmuş olduğu bedava internet hizmeti haftalık ve aylık olarak ikiye ayrılmaktadır. Kullanmış olduğunuz ücretsiz hizmetten dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece yararlanmış olduğunuz kampanyanın bitmesidir. Daha sonrasında yeniden yapabilirsiniz. Kampanyaları inceleyerek sizlerde uygun paketlerden yararlanabilirsiniz.

  • Play Store veya Apple Store ile kazanmak: Vodafone tarafından kullanıcılarına sunulmuş Self Servis uygulamasını indirip giriş yapınız. Bu işlem karşılığında 2GB ile 10GB arasında hediye kazanacaksınız.
  • E-Fatura sistemine geçiş ile kazanmak: Dönem sonunda almış olduğunuz hizmetlerin sıralandığı faturalarınızı mail adresinize yönlendirerek 10GB kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ‘EFATURA’ boşluk ‘EPOSTA’ adresinizi 7000’e göndermelisiniz.
  • Yanımda uygulaması ile kazanmak: Operatör tarafından sunulan Yanımda Uygulamasını indirip giriş yapmalısınız. Daha sonrasında karşınıza çıkacak olan internet bölümünden ‘HEDİYE HAFTALIK İNTERNET’ işleme devam ediniz. Daha sonrasında hediye paketiniz yüklenecektir.
  • 2GB bedava internet: ‘Super2GB’ yazıp 3636’ya göndermeniz gerekmektedir. Aylık internet kampanyalarından en popüler olanıdır.
  • 5G abonesi ol 2GB kazan: Ülkemize yeni gelen 4.5G kapsama alınana geçiş yapanlara 2GB internet operatör tarafından verilmektedir. Bunun için yapmanız gereken ‘4.5G’ yazıp 4545’e göndermektir. Tek seferlik bir kampanya olarak dikkat çekmektedir.
  • Vodafone ile kazan sistemi: Operatör tarafından sunulan internet hizmeti için ‘KAZAN’ yazıp 4445’e göndermeniz gerekmektedir. Aylık kullanım imkânı ile 2GB ve 10GB arasında hediye vermektedir.
  • Ücretsiz 8GB: ‘SURPRİZ’ yazarak 6666’a gönderebilirsiniz. Haftalık olarak 8GB internet gelecektir. Paket bitiminden sonra yeniden yapabilirsiniz.
  • 500MB bedava internet: Vodafone tarafından haftalık olarak sunulan bedava internet kampanyasından yararlanmak için ‘NET 500MB’ yazıp 3636’a göndermelisiniz.

Vodafone Kampanyaları Bakiyemden TL Kesintisi Yapar Mı?

Android Vadafone bedava internet 2017 dönemi içerisinde vermiş olduğu hizmetler için herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır. Tamamen ücretsiz olduğu içinde faturalarınıza veya kullanmış olduğunuz hatlara TL kesintisi yansımamaktadır.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir