Android Turkcell Bedava İnternet 2017

Türkiye’nin önemli operatörlerinden olan Turkcell sağladığı kampanyalar ve hizmetler ile de sektör içerisinde ki farklılığını ortaya koymaktadır. Sene içerisinde düzenlemiş olduğu ücretsiz hizmetlerini de faturalı veya faturasız kullanıcılara sunmaktadır. Android Turkcell bedava internet 2017 döneminde de sizleri beklemektedir.

2017 Döneminde Ücretsiz Kampanyalar

Turkcell operatör olarak güvenilir bir kimlik taşıdığı için sizleri memnun etmek konusunda da sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Sunmuş olduğu kampanyalar aylık ve haftalık olarak ayrılmaktadır.

  • 3 ay boyunca 1GB hizmeti: 2222’ye göndereceğiniz ‘3AY1GB’ mesajı ile hattınıza tanımlanmaktadır.
  • Aylık 2GB: ‘SINIRSIZ2GB’ yazarak 2222’ye göndermeniz gerekmektedir. Dönem sonu iptalini gerçekleştirmenize gerek yok. İhtiyacınız olduğu her ay kullanabilirsiniz.
  • Çiftçi paketi ile kazanmak: 2222 adresine ‘CİFTCİ’ yazarak gönderim sağlayabilirsiniz. Bu sayede de aylık 2GB kazanacaksınız. Kampanya tek seferliktir.
  • Sosyal paketler: ‘HEDİYE SOSYAL’ yazarak 2222’ye mesaj atabilirsiniz. Bu sayede de 1 ay boyunca Facebook ve Twitter kullanımlarınız ücretsiz olacaktır.
  • 250MB internet: ‘TATİL’ yazıp 2222’ye mesaj gönderip bir haftalık 250MB internet kazanabilirsiniz. Ayrıca bu paketi her hafta tanımlayabilirsiniz.
  • 30MB hediye: 2222’i adresine ‘GEL MB’ yazıp gönderiniz. Kısa bir süre içerisinde de hattınıza 30MB tanımlanmaktadır.
  • 1GB kampanyası: ‘ETK İZİN’ yazıp 2222 adresine göndermeniz ile birlikte tek seferlik ücretsiz 1GB tanımlanmaktadır.

Turkcell Uygulamaları İle Kazanmak

Operatör sizlere göre tasarlamış olduğu uygulamaları içerisinde de çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Bu sayede de dilediğiniz kampanyadan kolaylıkla yararlanabiliyorsunuz.

  • BİP uygulaması ile kazanmak: Turkcell tarafından mesajlaşma sistemi ile olarak sunulan uygulamayı indirerek 1GB kazanabilirsiniz.
  • Goller Cepte uygulaması: Telefonlarınızın alışveriş marketlerinden indireceğiniz uygulamaya ile sizlere anında 5GB tanımlanmaktadır.
  • Turkcell Hesabım: Operatör tarafından sunulan hesabım uygulamasını cihazlarınızın market bölümünden indirebilirsiniz. Karşınıza çıkan ‘SALLA KAZAN’ kampanyası ile kazanabilirken ilk kez indirdiğiniz içinde 2GB ile 10GB arasında internet kazanabilirsiniz.

 

Turkcell Ücretsiz Kampanyaları İçin Kesinti Yapar Mı?

Android Turkcell bedava internet 2017 döneminde yeni çıkan kampanyalar ile desteklenmiştir. Genelde operatörler ilk aşamada ücretsiz hizmet verip sonrasında kesintiler yapabiliyor. Lakin bu durum Turkcell için söz konusu değil. Tamamen ücretsiz bir şekilde hatlarınıza tanımlanıyor.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir