Android Türk Telekom bedava internet 2017

Ülkemizin önemli operatörlerinden olan Türk Telekom eski adıyla Avea olarak bilinmektedir. Yapılan yenilikler ve sunulan hizmetler ile müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Günümüzde sıklıkla kullanılan operatör sizlere farklı kampanyalarda sunmaktadır. Android Türk Telekom bedava internet 2017 döneminde de kullanıcılarını beklemektedir.

Aylık Ücretsiz İnternet

Rakiplerine göre Türk Telekom daha fazla kampanya sunmaktadır. Bu nedenle de sizlerin tercih etmesi gereken ve dilediğiniz zaman kullanmanıza sunulmuş ücretsiz internet kampanyalarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Aylık paketleri şimdi hep birlikte inceleyelim.

 • Her yöne kampanyası: Telefonlarınızın mesaj bölümüne girerek ‘ÜCRETSİZ HER YÖNE’ yazıp 5555’e göndermelisiniz. Daha sonrasında ise hattınıza 1GB internet tanımlanacaktır.
 • Aylık 1GB: Operatör tarafından sunulan aylık 1GB hediyesi için telefonlarınızdan 5555’e ‘1GB’ yazmanız yeterli olacaktır. Kısa bir süre içerisinde hattınıza yüklenecektir.
 • Gece hediyesi: 24:00 – 06:00 arasında internet kullanımınıza hizmet eden bu kampanya için ‘GECE’ yazıp 4545’ göndermeniz yeterlidir. Bu sayede de 2GB internet kazanabilirsiniz.
 • 4GB internet: ‘INTERNET’ yazıp 5555’e göndermeniz ile birlikte kullanmış olduğunuz numaraya aylık 4GB internet yüklenmektedir.
 • 5G ile tanışma: Çekim kalitesinin arttırılması ile birlikte ortaya çıkan 4.5G için operatör aylık olarak 4GB hediye etmektedir. ‘4.5G TANIŞMA’ yazarak 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Haftalık Ücretsiz İnternet

Aylık paketleri yanı sıra daha iyi hizmet almanız için haftalık paketleri de bulunmaktadır operatör. Bu nedenle de sizlerin beklentileri her zaman karşılamamaktadır.

 • 2GB internet: ‘ARTI 2GB’ yazmanız ile birlikte 5555’e mesaj atmalısınız. Operatör kısa bir süre içerisinde haftalık 2GB internet tanımlamaktadır.
 • 5G internet kampanyası: Operatörler arasında bu alanda haftalık hizmet eden tek firmadır. Ülkemizde yeni kullanılan 4.5G kapsama alanında geçmeniz gerekmektedir. ‘4.5G SIM’ yazıp 5555’e göndereceğiniz mesaj sonucunda haftalık 4GB yüklenmektedir.
 • 10GB kampanyası: ‘GIGA’ yazıp 5555’ göndermeniz il birlikte hattınıza 10GB hediye edilmektedir.
 • Haftalık 1GB: 5555’e göndereceğiniz ‘1GB’ mesajı ile birlikte haftalık 1GB gelmektedir.
 • 10GB ücretsiz internet: Diğer 10GB hediye içinse ‘HEDİYE 10GB’ yazıp 5555’e gönderim yapmanız yeterli olacaktır.
 • 2GB hediye: Operatörün son olarak sunmuş olduğu haftalık paketi ise 2GB hediye internettir. Bunun içinse ‘2G EK’ yazıp 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Kampanyaları İlerde TL Kesintisi Yapar Mı?

Sizlere sunmuş olduğumuz kampanyaların dönem sonu iptalini gerçekleştirmenize gerek yoktur. Operatörlerde bazen yaşanan TL kesintileri Türk Telekom tarafından sizlere sunulmamaktadır. Sizlerde android Türk Telekom bedava internet 2017 yılı kampanyalarından gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir