2017 Youtube Abone Hilesi

2017-youtube-abone-hilesi-2Youtube, özellikle son yıllarda ciddi bir kullanıcı artışı yaşıyor ve bu artışın arkasında ki en temel neden vLog kavramı… Artık insanlar tüm gününü videoya çekerek ya da kamera karşısında bir şeyler anlatarak takipçi kazanma, para kazanma gibi olanaklarının olduğunu görmüş durumda. Bu nedenle hızla artan vLogger sayısı, 2017 Youtube abone hilesi arayışlarına da ciddi ilgi olmasına neden oldu.

Aslına bakarsanız bu konuda net ve gerçek bir hile yok… Yani öyle bir program indirmek ya da bir kod yardımıyla bir iki ufak işlem yaparak bir anda abone sayınızı arttırmanız mümkün değildir. Aksine bu yollarla size sunulan programlar, tamamen hesabınızı ve kişisel verilerinizi elde etmeye yönelik olacaktır. Bu tür programlar yerine, daha önemli ve organik yolları tercih edebilirsiniz.

2017 Youtube Abone Arttırma Yöntemleri

  • Güncel konuları her zaman takip edin ve o gün, o hafta popüler olan ANLIK gelişmeleri videolarınızda konu edinin.
  • Dizi ve sinema dünyasında gözünüz olsun… Dizilerle ilgili anlık gelişmeleri, bölüm-bölüm analizleri ile her hafta binlerce aboneye ulaşabilirsiniz.
  • Mevcutta var olan binlerce içerikle aynı içeriği üretmek yerine, daha özgün ve benzersiz içerikler üretmeye gayret edin.
  • Gündemdeki kişiler ve olaylarla ilgili olarak eleştiri videoları yapın, bu tarz eleştiri içerikleri her zaman dikkat çeker.
  • Kanalınız uygunsa, oyun ve slime tarzı içerikler ile çocuklara yönelik üretimler yapın.
  • TRENDLER sekmesi altında görünmek adına, anlık yükselebilecek içerikler elde edin ve günlerce TRENDLER üzerinden hit elde etme şansına sahip olun.

Unutmayın; tüm amacınız, dikkat çekmek ve ABONE kazanmaya yönelik, uzun vadeli içerikler üretmek olmalıdır. Örneğin X dizisinin 15. Bölümü hakkında güzel bir video hazırlamanız, o diziyi takip edenlerin önümüzdeki hafta tekrar kanalınızı ziyaret edip 16. Bölüm için bir şeyler hazırlayıp hazırlamadığınızı kontrol etmelerine neden olacaktır. İşin temel özeti ve amacı budur…

Önceki YazıSonraki Yazı

2 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir