2017 Ücretsiz Film İndirme Programı

Artık internet üzerinden birçok farklı web sitesini ziyaret ederek, dilediğiniz filmi çok rahat izleyebiliyorsunuz. Size bahsedeceğimiz bugünkü bir kaç özel uygulama sayesinde mevcut filmleri sadece izlemekle kalmayıp, aynı zamanda indirme şansına da sahip olabilirsiniz.

Ara, Bul ve İndir

VidMasta adlı program, ilk olarak bahsedeceğimiz programlardan birisi. Program, sizlere birçok filmi ve diziyi arama şansı sunar. Sadece film ile sınırlı olmaması, dizi severler içinde geniş bir veri ağı sunmaktadır. Aradıktan sonra istediğiniz filmi sadece bir kaç tık ile indirmeniz mümkün durumda olmaktadır. Programı, kullanma aşamasında herhangi bir ek ücrete gerek yoktur. Hatta üye dahi olmanız gerekmez. Program içerisinde yer alan tüm dizi ve filmler ücretsiz olarak indirmeye açık olarak sunulmaktadır.

İzlediklerini Seç ve İndir

IDM yani Internet Download Manager programı, sizlere internet üzerinden gördüğünüz film ve dizileri indirme şansı sunar. Sadece ilgili filmin bir oynatıcı üzerinden oynaması yeterlidir. Sistem bunu görür ve sizlere o video içeriğini indirme konusunda bir olanak tanır. Böylelikle sadece izlediğiniz ve hoşunuza giden filmleri, dizileri araştırmak yerine direk indirme şansına sahip olabilirsiniz.

IDM, diğer program ve seçeneklere oranla daha iyidir. Çünkü doğrudan Türkçe altyazılı ya da dublajlı halleri ile izlediğiniz filmi indirmenizi sağlar. Diğer programlar genelde orijinal hallerini indirme şansı sunar.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir