2017 Instagram Takipçi Kasma Hilesi

instagramInstagram, genel anlamda takipçi kasma konusunda doğrudan hilelerin olduğu bir sistem değildir. Bu nedenle 2017 Instagram takipçi kasma hilesi konusunda daha çok dışarıdan sunulan güvenli uygulamaları takip etmeniz gerekir. Ya da biraz sonra söyleyeceğimiz tarzda ki sistemlere dahil olabilirsiniz.

2017 Instagram Takipçi Kasma Hilesi

1) Karşılıklı Takipleşme Havuzları

Bu tarz havuzlar, kendi istekleri ile binlerce Instagram kullanıcısının bir araya gelmesiyle oluşur. Siz insanları takip ederken, insanlarda sizi takip eder. Havuz içerisinde ki kullanıcı sayısı fazla olduğu için; kısa süre içerisin de karşılıklı olarak elde edilecek beğeni sayısı da bu orantıda fazla olmaktadır.

2) 2017 Instagram Takipçi atış Sistemleri

Daha önceden oluşturdukları güvenli havuzlar üzerinden sizlere takipçi gönderirler. Ücretleri genelde uygundur ve en önemlisi hiç bir şekilde e-mail ya da şifre vermenize gerek yoktur. Bu nedenle güvenli bir şekilde mevcut havuzlardan faydalanmış, ufak ücretler karşılığında takipçi kazanmış olursunuz.

Yukarıda ki iki yöntemin dışında kullanacağınız programlar, doğrudan bilgilerinizi talep eden sadece uygulama olarak sunulan yöntemler genelde hesaplarınızı ele geçirme odaklıdır. Bu nedenle bu tür yöntemlerden uzak durmanızı öneririz.

Unutmayın, Instagram gerçekten büyük bir şirkettir ve açıkları yoktur. Bu nedenle ortak havuzlar ve uygulamalar dışında hiç bir hile size karşılıksız olarak takipçi artışı sağlamaz. Aksine hesap güvenliğiniz tehlikeye girer ve başka kullanıcıların eline geçme riski artar.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir