2017 Hangi Telefonu Almalıyım?

Her geçen gün artan telefon modelleri kullanıcıların kafasında özellikle 2017 hangi telefonu almalıyım? Sorusunu getiriyor. Alınacak olan telefonun markasına göre teknik özellikleri farklılık gösterdiği gibi aynı zamanda fiyatları da değişmektedir.

Telefonlar için 3000–4000 TL vermek istemeyenler aynı özelliklere sahip olan diğer telefon markalarının modellerini de tercih edebilirler. Özellikle tanınmış ve sık tercih edilen markalarda fiyat seçenekleri oldukça yüksek olduğundan dolayı bütçesini zorlamak istemeyenler bu konuda istedikleri kalitede ve özelliklerde diğer telefon markalarını tercih edebilirler.

En Yeni Telefon Modelleri

Telefonlarda özellikle son dönemlerde daha sık yeni modeller piyasaya sunulduğu için kısa zaman içinde telefon değiştirmek isteyenlerin sayısı da artmaktadır. Bu nedenle her yeni modeli almak yerine teknik özellikleri iyi olan telefonları tercih etmeniz daha kaliteli sonuç almanızı sağlayacaktır.

Özellikle İPhone fiyat seçenekleri oldukça yüksek olduğu için diğer telefon markalarına oranla iphone kullanıcıları daha yüksek oranlar ile istedikleri modelleri satın alabilirler. Ayrıca operatörlerin sunmuş olduğu kampanyalarda telefon alacak olanların daha uygun bütçe ile aydan aya faturaya yansıtılan ücretler karşılığında telefon olmasını sağlamaktadır.

5.5 İnç Telefon Modelleri

Daha büyük ve kullanışlı telefonları tercih etmek isteyenler bu konuda 2017 hangi telefonu almalıyım? Sorusunun cevabı için 5.5 inç ekrana sahip olan telefonları tercih edebilirler. Büyük ekran erkekler için olduğu kadar bayanlar içinde etkili bir seçenek olmaktadır. Bu nedenle her markanın bu ekrana sahip modelleri arasından teknik özelliklere göre seçim yapılabilir.

Kamera özellikle modellerde ön ve arka kamera için farklı MP üzerinden hazırlandığı için resim çekmeyi sevenler bu durumda daha yüksek MP’e sahip olan telefonları tercih edebilirler.

Teknik Özelliklerine Göre Telefon Seçimleri

Kullanacağınız telefon ile neler yapmak istiyorsanız bu yöndeki özelliklerinin daha kaliteli olmasını tercih edebilirsiniz. Bu nedenle alımlarda teknik özellikler üzerinden işlem yapabilirsiniz. Bu konuda inceleyeceğiniz özellikler arasında şunlar yer almaktadır.

  • Kamera özellikleri,
  • Ekran boyutları,
  • Çözünürlük,
  • Hafıza kapasitesi,
  • Batarya kapasitesi,
  • Tasarımı gibi farklı özellikleri üzerinden en doğru seçimleri yapabilirler.

Telefon alırken dikkat etmeniz gereken konular arasında resim çekmeyi sevenler kamera özelliklerine dikkat edebilirler. Yüksek kalitedeki çözünürlük ile daha kaliteli fotoğraflar çekerek bu şekilde kamera özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

En Uygun Telefon Seçenekleri

Samsung son yıllarda yapmış olduğu yenilikler ve şık tasarımları ile her boyutta düşük veya yüksek fiyat seçeneği ile model üretmektedir. Aynı modellerde daha düşük fiyat seçeneği ile bir diğer modeli de bulunduğundan daha küçük telefon kullanmayı istemeyenler serinin diğer telefonlarını da tercih edebilirler.

Düşük fiyatlar ile daha fazla özelliğe sahip olan telefonlar arasından yapılacak seçimler ile kullanıcılar etkili sonuçlar elde edebilirler. Bu nedenle 2017 hangi telefonu almalıyım? Diye düşünenler özellikleri inceleyerek seçimlerini yapabilirler

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir