2017 Güncel Para Kazanma Siteleri

İnternet üzerinden para kazanmak için, bazı siteleri ziyaret etmek ve bu sitelerin sundukları yöntemleri uygulamak gerekir. Bu noktada birçok farklı seçenek olduğu için, sizlere yüzlerce site vermek yerine; sitelerin genel anlamda hangi mantıkla ayrıldıklarını ve özellikle de 2017 yılında ne tarz para kazanma siteleri olacağı konusunda bilgiler vereceğiz.

1) Adsense ve AdMob Üzerinden Para Kazanma

Google tarafından sunulan bir hizmet olan Adsense ve AdMob, bir yandan web siteniz üzerinden para kazanmanıza; diğer yandan Google Play Store için bir uygulama geliştirerek, bu uygulama üzerinden para kazanma şansı sunarlar sizlere. En güvenli ve garanti yollar arasında bu iki yöntem yer alır her zaman. Zira Google güvencesi ve alt yapısı söz konusudur.

2) 2017 Anket Doldurarak Para Kazanama Siteleri

para kazanma siteleriGüncel siteler, 2017 ile birlikte daha çok hız kazanacak ve sadece site üzerinden anket doldurarak para kazanmanıza olanak tanıyacaklardır. Tek yapmanız gereken, güncel anketleri takip edip hemen o anket sorularını eksiksiz bir şekilde cevaplamak olacaktır.

3) Reklam Takibi ve Video İzleme

Diğer bir seçenek ise, 2017 para kazanma siteleri arasında sıkça göreceğiniz reklamlara tıklama ve video izleme siteleri olmakta. Sizlere belli bir reklam ağı sunarak, bu reklamları izleyerek, tıklayarak ya da belli bir süre o reklamın içerisinde vakit geçirerek para kazanma olanağı sunarlar. Diğer yandan ise, belirlenen videoları izlemenizi ister bu videoları izledikçe para kazanmanıza olanak tanırlar.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir