2017 Facebook Gizli Albümleri Görme Hilesi

Facebook gizli albümleri görmeFacebook, arama sonuçlarını bazı özelliklerle genişletmektedir. Bu özellikleri doğru kullanarak, kullanıcı adı aracılığıyla karşı tarafın fotoğraflarına rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle, 2017 Facebook gizli albümleri görme yöntemleri arasında; bu yöntem hem tamamen yasal, hem de oldukça işlevsel bir yoldur. Sadece, sizlere vereceğimiz kodları doğru bir şekilde kullanmanız yeterli olacaktır.

1) Öncelikle Facebook dil ayarlarına gelerek, sayfanın dilini “İngilizce” olarak ayarlayınız. Zira, aşağıda bahsedeceğimiz mini kodlar; sadece İngilizce sürümü için geçerlidir. Haliyle Facebook’u Türkçe dilinde kullananlar, aşağıdaki arama kodları ile herhangi bir şekilde verim elde edemezler.

2017 Facebook Hileleri

  • Friends of “İsim Soyisim” : Bu kod, aradığınız kişinin mevcuttaki arkadaşlarını görmenize yardımcı olur.
  • Photos of “İsim Soyisim” : Bu kod, kişinin mevcutta var olan tüm fotoğraflarını ve albümlerini sizlere liste halinde sunacaktır.
  • Photos of “İsim Soyisim” likes : Bu kod, kişinin beğendiği fotoğraflarını sizlere listeler.
  • Pages of “İsim Soyisim” likes : Bu kod, kişinin beğenmiş olduğu sayfalara ulaşmanızı sağlar.
  • Photos “İsim Soyisim” commented on : Bu kod, kişi tarafından yorum yapılmış herhangi bir fotoğraf olması halinde bu paylaşımları listeler.

Kullanım Detayı: Yukarıda ki arama kodlarında yer alan “İsim Soyisim” alanı “” tırnak işaretleri dahil olmak üzere tamamen silinmelidir. Yerine, görmek istediğiniz kişinin Facebook profil adı her ne ise, o yazılmalıdır. Örneğin: Friends of Hasan Bildiren şeklinde bir arama olmalıdır. Aksi halde kod işe yaramayacaktır.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir