2017 Clash of Clans Hile

Dünya’da milyonlarca kişinin oynadığı Clash of Clans görsel efektleri ve içerdiği sürükleyici tasarım ile kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır. Günümüzde cep telefonlarının ve tabletlerin vazgeçilmez oyunu zorluk seviyesi ile de kendisinden söz ettirmektedir. 2017 Clash of Clans hile ile daha kolay bir şekilde oyunu oynayabilirken kendinizi de kolaylıkla geliştirebilirsiniz.

Clash Of Clans Hileleri

Günlük hayatta oynadığımız oyunu daha iyi bir noktaya getirmek hepimizin en büyük arzusudur. Sizlere sunulmuş olan hile eklentileri ile de bu oyun içerisinde kendinize istediğiniz alanı kolaylıkla yaratabilirsiniz. Kurmuş olduğunuz hileleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bunun dışında ise kısa bir süre içerisinde kendinizi geliştireceksiniz.

  • Altın hilesi: Her oyunun önemli maddeleri bulunduğu gibi Clash of Clash’ta da altın epey bir önemlidir. Hile sayesinde sınırsız altınlara sahip olabiliyorsunuz. Bu nedenle de dilediğiniz gibi oyun içerisinde hamleler yapabilir kendinizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.
  • Elmas hilesi: Kurmuş olduğunuz hile ile birlikte sizlere elmas hilesi sınırsız bir şekilde sunulmaktadır. Bu sayede de köyünüzü kısa bir süre içerisinde geliştirebilirsiniz. Elmasların diğer bir özelliği ise seviye atlama konusunda sizlere ciddi anlamda yarar sağlamasıdır.
  • İksir hilesi: Hile içerisinde yer alan yazılımlar ile sizlere sınırsız iksir tanımlanmaktadır. Bu sayede de depolarınızı, askerlerinizi kolaylıkla geliştirebilirsiniz. Ayrıca iksir dekorasyon konusunda da gerekli olduğu için dilediğiniz ve arzu ettiğiniz köy ortamını yaratabilirsiniz.

Hileleri Nasıl Kurarım?

2017 Clash of Clans hile eklentilerini indirdikten sonra oyunun bulunduğu dosya içerisinde ki belgeler ile değiştirmeniz gerekmektedir. Bu işlemi detaylı anlatacak olursak indirilen dosyaların kaydedildiği alandan son yüklenenleri kopyalayınız. Daha sonrasında oyunun kendi klasörüne girerek dosyaları buraya yapıştırmalısınız. Karşınıza gelecek dosya değiştir eklentisine evet dedikten sonra oyuna direk olarak giriş yaparak istediğiniz oyun keyfini yaşayabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir