2017 Bedava Sitem Reklam Kaldırma Yöntemi

Daha çok .tr.gg uzantılı web siteleri olarak bilinen, bedava sitem sistemi genelde ücretsiz alt yapı ile web sitesi sahibi olma olanağı sunarken, sitelerde de bazı reklamları gösterir. Sizler, aşağıda ki kod yardımı ile bedava sitem reklam kaldırma konusunda başarılı bir sonuç elde ederek, sitenizi bir çok reklamdan arınmış hale getirebilirsiniz.

O kadar emeğinizin birçok size ait olmayan reklam sayesinde heba ediyorsanız, artık 2017 bedava sitem reklamları kaldırma seçeneği ile çok basit bir kod ayarı ile sizler de bir çok reklamdan hemen kurtulabilirsiniz. Kod basittir ve kullanımı çok rahattır. Bu nedenle hiçbir sorun yaşamadan hemen mevcut tasarıma birkaç dakika içerisin de ekleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

KODUN KULLANIMI

Mevcutta kullanmış olduğunuz tasarımı açın ve bu tasarımın üst kısmına, aşağıda yer alan kodu ekleyin. Bu kod, siteye ziyaretçiler girdiği anda onların karşısına çıkan o sıkıcı reklamları engelleyecektir. Bu sayede işlemler daha rahat bir hale gelecektir ve kısa süre içerisinde sitenizin ziyaretçi kitlesi de reklamsız olduğu için artacaktır.

İLGİLİ KOD

Kod genel anlamda basit bir yapıda, açılan reklamların kullanıcılar karşısında o temada görülmemesini sağlar. Sitenize, içeriğe ya da diğer ayarlara herhangi bir şekilde müdahale etmez. Bu nedenle güven içerisinde kullanmanız mümkündür.

—————

<style><!–iframe{display:none;}–></style>      <base target=”_self”>      <script language=”*************

<!–

function PopIt(filename, h, w){

popup = window.open(filename,”popDialog”,”height=”+h+”,width=”+w+”,scrollbars=no”)

if ( popup.document.close() ) {

popup.document.close()

}

}

// –>

</script>

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir