2017 Bedava Oyun İndirme Programı

İnternet üzerinde bu alanda üretilmiş birçok program bulabilirsiniz. Bu tarz programların temel amacı, içerisinde mevcutta var olan oyun arşivleridir. Bu arşivler, birçok oyunu çok daha rahat ve hızlı bir şekilde indirmenize olanak tanırlar, ücretsiz bir şekilde çözüm üretirler.

Fakat genel bir araştırma sonucunda, açıkça söyleyebiliriz ki; Game Downloader programı ve farklı bir arayış içerisinde olanlar için ise Softonic adlı program, bu noktada sizler için fazlasıyla yeterli olabilecektir. Bu iki program, gerek sahip oldukları arşivleri; gerekse de oyun indirme noktasında özel olarak geliştirilmiş uyumlu özellikleri ile sürekli oyun indirenlere ayrıca fayda sağlayacaklardır. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gibi, ücretli ek ve yan özellikler de sunabilirler.

Torrent Üzerinde Oyun İndirme

Bir diğer efsane ve değişmeyen yol ise, torrent seçeneği olmaktadır. Doğrudan torrent sistemler üzerinden çok rahat ve hızlı bir şekilde birçok oyuna, birçok özel torrent ağı üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu konuda yerel ve ulusal birçok forum, blog sitesi her geçen gün yeni nesil güncel bilgiler paylaşmaktadır. Bu bilgiler ışığında sizler de rahatlıkla oyun indirebilirsiniz.

Tabii bizim tavsiyemiz, sadece oyun odağında hazırlanmış Softonic gibi programları kullanmanızdır. Ama diğer yandan da doğrudan IDM gibi aracılarla, internet üzerinde ki forumlardan direkt oyun dosyası indirmeniz de aracı ek bir oyun programı olmadan dilediğiniz oyunu indirmenize olanak tanıyacaktır.

UTorrent indirmek için tıklayınız.

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir