2017 Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Mobil ortamda gerek Android için Google Play, gerekse de App Store üzerinden sunulan birçok özel uygulama vardır ve bunlar bedava internet vermektedir. Haliyle bedava internet veren uygulamalar 2017 listesi de bu yıl daha geniş olacaktır. Turkcell, Avea ya da Vodafone tarafından bu noktada birçok yeni nesil uygulama sunulmaktadır.

Telefonu Sallayarak Bedava İnternet Kazan

Vodafone, gerek kendi mobil uygulamaları gerekse de kampanyaları üzerinden bedava internet seçenekleri sunmaktadır. Mevcut online uygulamaları ya da kampanyalar tarafından sunulan farklı mobil uygulamaları indirmeniz halinde, telefon numaranıza ilgili bedava internet kullanım hakları direk olarak eklenmektedir. Bu paketler, genelde 1 GB oranında olurken, 10 GB’a kadar çıkabilmekte olan seçeneklere sahiptir.

Özellikle de 2017 için büyük bir plan ile sunulan Turkcell Salla Kazan uygulaması bu noktada en çok dikkat çeken seçenekler arasında yer alıyor. Turkcell kullanıcıları sadece uygulamayı indiriyor ve yaptıkları tek hareket ise, telefonlarını sallamak oluyor. Sistem, titreşim odaklı hareket ediyor ve sizlere birçok farklı hediye sunuyor. Hediyeler arasında yer alan birçok farklı bedava internet seçeneği ve özellikle de 10 GB gibi bedava internet seçenekleri ayrıca dikkat çekiyor.

Turkcell’in bu uygulaması, Emocanlar adlı yeni emojilerin odağında hazırladığı kampanya ile ilgili. Kampanyanın yeni oluşu, 2017 yılında da bir hayli popüler bir uygulama olacağını şimdiden göstermiş durumda.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir